Ana sayfa

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd. İletişim bilgileri

Ben sohbet şimdi
Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.
Adres : No.45 Beijing Road, Qingdao Serbest Ticaret Bölgesi, 266555 Çin, Qingdao, Shandong, Çin
WorkTime : 8:00-00:00(Beijing Saat)
İş telefonu : 86-532-80988644(Çalışma Zamanı)   86-532-80988644(Çalışma dışı zaman)
Faks : 86-532-80988644
Bize ulaşın :
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
(0 / 3000)

İlgili kişi : Ms. Jenny Sun
İş unvanı : CEO
İş telefonu : +86 13854278817
WhatsApp : 86-13854278817
Skype : jennyjenny2552
WeChat : SUNET-Jenny
E-posta : jenny.sun@qdsunet.com
İlgili kişi : Miss. Jennifer
İş unvanı : Sales Manager
İş telefonu : 15898812833
WhatsApp : +86-15898812833
Skype : 1e2407b625597da3
WeChat : +8615898812833
E-posta : jennifer@qdsunet.com
İlgili kişi : Miss. Lily
İş unvanı : Sales Manager
İş telefonu : 19862221262
WhatsApp : +86-19862221262
Skype : 4666828f508ef384
WeChat : +8619862221262
E-posta : lily@qdsunet.com
İlgili kişi : Sandra
İş unvanı : Sales Manager
İş telefonu : 15898857633
WhatsApp : +86-15898857633
Skype : a14025937269adcb
WeChat : +8615898857633
E-posta : sandra@qdsunet.com
İlgili kişi : Miss. lisa
İş unvanı : Sales Manager
İş telefonu : 18254257068
WhatsApp : +86-18254257068
Skype : cid.f472cf97a9d8d420
WeChat : +8618254257068
E-posta : lisa@qdsunet.com
İlgili kişi : Miss. Amy
İş unvanı : Sales Manager
İş telefonu : 15315509091
WhatsApp : +86-15315509091
Skype : cid.608909d0c2ed554d
WeChat : +8615315509091
E-posta : amy@qdsunet.com
İlgili kişi : Miss. Maggie
İş unvanı : Sales Manager
İş telefonu : 15092062216
WhatsApp : +86-15092062216
Skype : +8615092062216
WeChat : +8615092062216
E-posta : maggie@qdsunet.com
İlgili kişi : Miss. Anne
İş unvanı : Sales Manager
İş telefonu : 17669629837
WhatsApp : +8617669629837
Skype : +8617669629837
WeChat : +8617669629837
E-posta : anne@qdsunet.com
İletişim bilgileri
Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Jenny Sun

Tel: +86 13854278817

Faks: 86-532-80988644

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)